Bezpečnostní agentura

V naší bezpečnostní agentuře PCO VIDOCQ bdíme nad vaším majetkem i financemi. Nepřetržitě budeme monitorovat váš objekt, doprovodíme vás při převozu zásilek nebo vám namontujeme zabezpečovací systém ve firmě i doma. Působíme v Pardubicích, Královéhradeckém kraji a na Vysočině. Jsme tu, abyste mohli klidně spát.

Je výhodné, aby monitorování a střežení objektu společně s instalací technických prostředků prováděla jedna firma. Vyzná se v projektování, montáži a výhody jsou také v záručním i pozáručním servise. Právě takové služby získáte u nás.

Jak jsme začínali 

Naše bezpečnostní agentura PCO VIDOCQ s.r.o. vznikla na začátku 90. let. V té době šlo o neznámou službu, kterou ale lidé velmi dobře přijali, a tak se čím dál více zákazníků začalo svěřovat do naší péče. Do té doby byla ochrana majetku pouze v pravomoci policie. Hlídání objektů se ale vyplatilo všem, začaly vznikat nové pojišťovací společnosti a také nový pohled na ochranu soukromého vlastnictví. A také nové bezpečnostní agentury.

Naše služby se zákazníkům zalíbily. Důkazem je i neuvěřitelné číslo 3 800. Tolik spokojených klientů jsme od založení získali. Možná i pro to, že neustále vymýšlíme, jak ochránit váš majetek. Proto modernizujeme technické vybavení a školíme se. V našich řadách máme dostatek zaměstnanců pro montáž i další služby, proto dodržujeme smluvní termíny a je na nás spolehnutí.

V čem vám pomůžeme

  • Chráníme objekty skrze monitoring, namontujeme vám zabezpečovací zařízení, jako jsou kamerové systémy a alarmy a budeme objekt sledovat přes pult centralizované ochrany.
  • Naše patrolovací služba bude pravidelně kontrolovat váš objekt v časovém režimu, který si sami zvolíte.
  • Doprovodíme vás při převozu cenných zásilek nebo si je vezmeme sami na starost.
  • Zabýváme se také slaboproudými systémy od projekce, přes dodávku, vlastní montáž, oživení, zkoušky, revize až po záruční a pozáruční servis. 

Chcete se dozvědět o Bezpečnostní agentuře více? Napište nám

    • Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.