Svozy a doprovody cenných zásilek

Jsme vaším spolehlivým partnerem při ochraně majetku, zdraví i financí. Proto vám kromě monitorování a dalších služeb bezpečnostní agentury nabízíme i doprovod a svoz cenných zásilek.

Zásilku uzavřeme do bezpečnostního kufříku s pojistkou, která by v případě odcizení začala ihned vydávat pronikavý zvukový signál. Nebo vás prostě doprovodíme při její přepravě. Naši pracovníci jsou navíc vyzbrojení obranným sprejem a vědí, jak váš majetek bránit.

Doprovod cenných zásilek

Doprovodíme váš při přepravě hotovosti nebo jiné cenné zásilky. Náš speciálně vyškolený pracovník vám bude k dispozici po celou dobu, abyste se při přepravě finanční hotovosti, šperků i jakékoliv jiné hodnotné zásilky cítili bezpečně.

Cennou zásilku si necháte u sebe a budete ji tak mít pod svou kontrolou. Bezpečnostní doprovod se plně soustředí na dění kolem a dohlíží na celou situaci. 

Svoz cenných zásilek

Kromě doprovodu vaše cennosti a finanční hotovost také dovezeme na určené místo. Svoz cenných zásilek využívají zákazníci zejména při přepravě tržeb do banky či do nočního trezoru. Také ji často využívají klienti při výběru hotovosti v bance a její přepravě. Zásilku mají u sebe naši pracovníci.

Varianty svozu podle hodnoty zásilky

A) LIMIT DO 100 000 KČ

  • Jeden pracovník ochrany vybavený obranným sprejem.
  • Přepravované peníze nebo ceniny jsou uložené v pevném a řádně uzavřeném zavazadle s pojistným zařízením. To v případě vytržení zprovozní pronikavý zvukový signál trvající minimálně 5 minut.

B) LIMIT 100 001-500 000 KČ

  • Dva pracovníci ochrany vybaveni obranným sprejem
  • Přepravované peníze nebo ceniny jsou uložené v pevném a řádně uzavřeném zavazadle, opatřeném pojistným zařízením, které po vytržení ze zavazadla zprovozní nepřetržitý pronikavý zvukový signál, trvající minimálně 5 minut.

Za zásilku vám ručíme! Pro případ odcizení, poškození, ztráty nebo zničení přepravované finanční hotovosti jsme pojištěni u České pojišťovny, a.s. na krytí pojistné události do 500 000 Kč

Máte zájem o Svozy a doprovody cenných zásilek? Napište nám

    • Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.