Poradíme vám, jak chránit svůj majetek

Nabízíme poradenskou činnost v oblasti zabezpečování budov. V rámci analýzy bezpečnostních rizik posoudíme hrozící nebezpečí pro jednotlivé objekty vaší firmy, školy, nemocnice i dalších budov.

Posoudíme stávající stav vašeho objektu, dosavadního zabezpečení, režimu provozu i účelu objektu a poradíme vám, jak ho nejlépe ochránit. Tuto analýzu doporučujeme zejména provozně složitějším a rozsáhlejším provozům.

Jak to u nás chodí

Pro posouzení provedeme obhlídku objektu včetně vyhodnocení všech aspektů bezpečného provozu a tento stav zkonzultujeme s majitelem či provozovatelem. Cílem je jednoznačně určit všechna nebezpečí hrozící majetku i osobám. Budeme přitom brát v potaz charakter objektu a provozu budovy. Po pečlivém obhlédnutí budovy zhodnotíme rizika a navrhneme zabezpečení objektu tak, abychom všechna rizika snížili technickými, mechanickými nebo režimovými opatřeními.

Návrh na zabezpečení vám vypracujeme zdarma

Před realizací vám bezplatně vypracujeme návrh ochrany objektu, který kromě technických informací obsahuje i obecná pravidla a cílovou studii ochrany objektu a také předběžnou cenovou kalkulaci.

Takto koncipovaný návrh vám umožní v budoucnu bezpečnostní systém rozšířit nebo upravit podle toho, jak se vaše firma bude rozvíjet. Návrh společně projednáme, a pokud budete mít zájem, zpracujeme vám prováděcí projektovou dokumentaci, která slouží k realizaci díla. Naši bezpečnostní technici se poté postarají o bezproblémový provoz všech zařízení.

Máte zájem o Poradenskou činnost? Napište nám

    • Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.