Elektronická požární signalizace – EPS

Nabízíme ucelenou řadu zařízení pro elektronickou požární signalizaci (EPS). Naše zařízení jsou vhodná pro menší i rozsáhlé aplikace a splňují podmínky našich i evropských norem. Elektronickou požární signalizaci pro vás dodáme a namontujeme po celé České Republice.

V nabídce máme mnoho konvenčních i adresovatelných systémů. Adresovatelné dokážou na rozdíl od konvenčních zjistit, které čidlo vydalo poplach. Dozvíte se tak například, ve kterém patře či místnosti vzniknul požár.

Jaké systémy požární signalizace nabízíme

Kromě běžných tlačítkových hlásičů požáru a automatických požárních hlásičů včetně multisenzorů dodáváme i speciální elektronickou požární signalizaci, jako je například nasávací kouřový systém Vesda a lineární hlásiče kouře Fireray. Do menších objektů používáme především neadresovatelný systém elektronické požární signalizace ZETTLER Precept. Pro střední a velké objekty máme zase analogový adresovatelný systém ZETTLER Expert. Máme pro vás také konvenční a analogový systém výrobce BENTEL Security.

Pro instalace, kde není použití systému elektronické požární signalizace stanoveno požární zprávou, nabízíme řadu doplňkových požárních hlásičů. Konstruované jsou pro napájecí napětí 12 V a umožňují začlenění do systémů ESZ. Toto řešení je cenově velmi příznivé. Naši nabídku doplňují také autonomní požární hlásiče se zabudovanou sirénou a vlastní baterií, které jsou určené pro menší obytné prostory.

Vytvoříme vám nabídku zdarma na elektronickou požární signalizaci, napište nám

    • Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.