Systém kontroly vstupu

Mějte pod kontrolou, kdo a kdy vstupuje do vaší budovy. Systém kontroly vstupu je ideální do jednoduchých objektů o jednom vstupu a několika uživateli i do složitých budov s velkým počtem uživatelů. Přístupový systém lze provázat například se zabezpečovacím systémem a různě jej ovládat. Data navíc můžete zálohovat přes počítač.

Nabízíme vám realizaci systému kontroly vstupu za pomocí technologie českých i zahraničních výrobců a dodavatelů, jako jsou systémy Easy Gate od Bentel Security Ltd., Honeywell s.r.o., systém KANTECH a další. Vhodným doplňkem systému jsou elektrické zámky dveří a samozavírače, které pro vás rádi zajistíme.

Systém kontroly vstupu se skládá:

  • ze čtecího zařízení,
  • z přístupové karty, nebo čipu.
  • Přístupová karta může být kontaktní (např. magnetická), nebo bezkontaktní.
Systém kontroly vstupu

Pro správné fungování systému je nutné vyhodnotit režim pohybu osob a zařízení umístit tak, aby plnilo svou funkci. Vše pro vás rádi odborně zajistíme.

Jak systém kontroly vstupu funguje

Každé přístupové kartě programově nastavíme identifikační údaje uživatele a hlavně jeho oprávnění vstupu do jednotlivých částí objektu. Do těchto částí umístíme čtecí zařízení. Uživatel se pomocí karty u zařízení identifikuje a zařízení vyhodnotí, zda může vstoupit do budovy. Pokud ano, sepne elektrický zámek a vstup se uvolní. Každá identifikace se ukládá do systému pro další evidenci či kontrolu.

Vytvoříme vám cenovou nabídku na systém kontroly vstupu, napište nám

    • Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.