Pult centralizované ochrany – stálý dohled nad vaším majetkem

Ve firmě PCO VIDOCQ s.r.o. zajišťujeme ochranu osob a majetku prostřednictvím elektronických systémů, které jsou připojené na pult centrální ochrany PCO / dohledové a poplachové přijímací centrum DPPC. Ten je umístěn na dispečerském pracovišti v Pardubicích.

Pult centrální ochrany neboli centralizované ochrany (zkráceně PCO) umožňuje připojení objektů prostřednictvím GPRS vysílačů využívajících sítě všech mobilních operátorů, pevných telefonních linek a GSM bran, případně LAN komunikátorů (po celé České republice).

Neustálý dohled pro váš klid

Provozujeme špičkovou unikátní technologii 1Box® s programovým vybavením NET-G, které umožňuje obsluze rychlou orientaci ve stavu střeženého objektu  a optimální organizaci opatření vedoucích k ochraně osob a majetku našich klientů. Samozřejmostí se stalo vybavení dispečerského pracoviště novými integrovanými modulárními systémem jako jsou:

1Box® pbx zajišťujícím záznam všech příchozích a odchozích hovorů a jejich archivaci. Tento systém zaručuje dohledatelnost a průkaznost nastalých skutečností pro případné důkazní řízení a při řešení krizových situací.
1Box® ​ video zajišťující připojení vhodných typů IP kamer z hlídaných objektů přímo k poplachové události a tímumožňuje rychlou verifikaci (ověření) poplachu z objektu. Systém nabízí živý obraz, ale i několikaminutový záznam před poplachem.
1Box® ​guard zajišťující přimou navigaci a monitoring zásahového vozidla. Slouží k přímé obousměrné kominikaci s vozidlem zásahu včetně odeslání navigačních údajů o objektu a zpětného průběžného vyhodnocování předpokládaného dojezdového času do cíle.
1Box® ​connect umožňující přímé datové propojení a předávání informací při řízení zásahu-výjezdu spolupracujících bezpečnostních agentur se stejnou technologickou platformou. Výhodou je zjednodušené předávání informací a tím zkrácení času dojezdu k objektu.
1Box® ​mojePCO mobilní aplikace určená zákazníkům pro sledování stavu jejich zabezpečeného objektu. Aplikace je funkční pro chytré telefony, tablety a PC. Informuje zákazníky o stavu zakódování, poplachu, případně technických stavech. Umožňuje dálkově ovládat přes EZS zařízení v objektu.
1Box® ​patrol zajišťující integraci obchůzkových a docházkových systémů. Vyhodnocuje a kontroluje obchůzkovou činnost fyzické ostrahy na objektu dle zadaných parametrů. 

Chcete vědět, na kolik vás vyjdou služby pultu centralizované ochrany? Napište nám

Služby pultu centrální ochrany

Kdo je naším zákazníkem

Napojení objektů na pult centralizované ochrany se zabezpečením výjezdů zásahových skupin poskytujeme peněžním ústavům, pojišťovnám, průmyslovým podnikům, podnikatelům, státním organizacím a samozřejmě i soukromým osobám. Monitorování objektu prostřednictvím dispečinku PCO zajišťujeme 24 hodin denně po celý rok. Váš majetek budou hlídat současně dva dispečeři a jeden technik ve směně. Můžete si tak být jisti, že je váš majetek nepřetržitě pod dohledem a v bezpečí.

Vytvoříme vám cenovou nabídku na pult centrální ochrany, napište nám

    • Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.