Elektronická zabezpečovací signalizace – EZS

​Dodáváme a instalujeme elektronické zabezpečovací systémy, které vás spolehlivě upozorní na vniknutí nežádoucí osoby do střeženého prostoru, na požár nebo na jiné nebezpečí. Alarmy dodáváme do menších a středních objektů, a to především ve východních Čechách. Dle nastavení elektronický zabezpečovací systém upozorní majitele objektu nebo hlídací agenturu.

Zabezpečovací systémy vám nainstalujeme do vnitřních i venkovních prostorů. Rozšíříme vám je také o pevné či mobilní tísňové hlásiče, které zajišťují ochranu osob v případě jejich ohrožení. Vhodná jsou také čidla indikující vznik požáru a průmyslové hlásiče, jako jsou detektory úniku plynu, vlhkosti, zaplavení, teploty a podobně. Dodáváme, montujeme a servisujeme zabezpečovací systémy výrobců Jablotron, INIM, Bentel Security, DSC.

Elektronická zabezpečovací signalizace – EZS

Drátové i bezdrátové řešení

Bezpečnostní systémy dodáváme a montujeme v klasickém drátovém i bezdrátovém provedení. Většina systémů je dnes hybridní a umožňuje připojení klasických bezdrátových i drátových prvků. Drátové zabezpečovací systémy jsou vhodné do nových prostor nebo do objektů, ve kterých probíhá rekonstrukce. Zde můžeme kabeláž položit pod omítku nebo do objektů, ve kterých nevadí povrchové instalační lišty.

Komponenty drátového systému jsou levnější než bezdrátová varianta. Je však nutné počítat s navýšením ceny o kabely, instalační lišty a práce spojené s pokládáním kabeláže v objektu. Rádi vám kabeláž zhotovíme, nabízíme však také zapojení komponentů zabezpečovacího systému na již připravenou kabeláž.

Servis v záruce i po ní

Na provedené instalace po ukončení montáže zpracujeme dokumentaci skutečného stavu. Nabízíme také záruční i pozáruční servis včetně provádění pravidelných servisních prohlídek a revizí. Pokud máte podepsanou servisní smlouvu, zaručíme vám lhůty pro provedení oprav. V takovém případě od nás získáte cenové zvýhodnění. Servisujeme i zařízení, která instalovala jiná firma.

Co tvoří náš systém

Systém tvoří zabezpečovací ústředna, ovládací klávesnice pro aktivaci a deaktivaci systému, detektor a koncové zařízení. To uživatele upozorní na narušení objektu. Jde o sirénu, telefonní komunikátor, GSM komunikátor, případně komunikační systém s pultem centralizované ochrany. Po instalaci zabezpečovacího systému vám zařízení podle přání napojíme na dispečerské pracoviště naší společnosti prostřednictvím telefonních komunikátorů a JTS (pevného telefonního vedení), GPRS nebo GSM komunikátorů. Pokud se aktivuje některý z detektorů, ústředna zašle informaci na mobilní telefon, předá zprávu na pult centralizované ochrany nebo spustí sirénu v objektu – podle vašeho přání.

Napište nám, zajistíme obhlídku objektu a vypracujeme vám cenovou nabídku

    • Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.