Bezpečnostní kamerové systémy (CCTV)

Dodáváme a montujeme bezpečnostní kamerové systémy, zejména v lokalitě východních Čech. Zaměřujeme se na menší objekty. V nabídce máme mnoho typů kamer i záznamových zařízení pro různé situace. Na namontované systémy CCTV i doplňkové technologie poskytujeme záruční i pozáruční servis.

Kamerové systémy jsou skvělým prostředkem pro určení identity pachatele, musejí být však kvalitní. Dodat a zprovoznit vám můžeme standardní analogové kamerové systémy i plně digitální IP kamerové systémy. Pro skvělé Full HD rozlišení a kvalitní detaily obrazu vám doporučujeme HD-SDI kamerové systémy.

Napojte CCTV na pult centralizované ochrany

Pokud bude ve vašem objektu nainstalovaný zabezpečovací systém a zároveň systém kamerový, můžeme u prostorů střežených na pultu centralizované ochrany (PCO) provádět kontroly. Ty provádějí naši operátoři dispečinku prostřednictvím dálkového přístupu ke kamerám přes internet.

Nabízíme také služby videopultu. Ze střeženého objektu je možné připojit na PCO nejen zabezpečovací systém, ale i kamerový systém nebo samostatné IP kamery. V případě vyhlášení poplachu zabezpečovacím systémem v objektu se obraz z kamer přenáší na PCO a umožní dispečerům okamžitou vizuální kontrolu i lepší koordinaci práce zásahové jednotky.

Zašlete nám půdorys, případně si sjednejte obhlídku svého objektu zdarma

    • Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.